-> Skočit rovnou na obsah

Call centrum +420 491 041 015

O nás

Společnost Česká kreditní a.s. se zabývá soudním i mimosoudním vymáháním pohledávek po celé ČR. Naše společnost od samého počátku u vymáhaných pohledávek klade důraz, aby dlužník své závazky uhradil v co nejkratším možném termínu.

Vymáhání pohledávky zahajujeme okamžitě od převzetí pohledávky k vymáhání s maximální důsledností a pečlivostí. Naše dlouholetá zkušenost a kvalifikovaná orientace v mimosoudním i soudním vymáhání pohledávek naší úspěšnost vymáhání udržuje na vysoké hranici a neustále se zvyšuje s tím, že od vymáhání pohledávek nikdy neodstupujeme.

Díky naší široké působnosti, spolupracujeme s více advokátními kancelářemi i exekutorskými úřady a jsme schopni Vám nabídnout kompletní servis od posouzení celého případu přes právní zajištění až po vymožení pohledávky.

Mezi naše služby tedy zejména patří vymáhání pohledávek a nájemného, factoring, zastupování při správě pohledávek, sepis žalob s návrhem na vydání platebního rozkazu, sepis žalob s návrhem na vydání rozhodčího nálezu, návrh na nařízení exekuce, komunikace s dlužníky a exekutorskými úřady.